Nexen N' blue HD vasaras riepa.

Sajūtiet baudu no lieliskas vadāmības vienlaicīgi ar saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi. Nexen N' blue HD – tās ir jaunas ekoloģiskās riepas, kas paredzētas lietošanai vasaras sezonā vieglajiem automobiļiem, kas ietilpst B un C klasē, kuras spilgtākie pārstāvji ir Ford Fiesta, VW Polo, Opel Corsa, Ford Focus, VW Golf, KIA Cee’d un Hyundai i30. Speciāli jaunajām riepām izgatavots protektora gumijas maisījums, kura sastāvā ietilpst apkārtējai videi draudzīgi materiāli.

Uzņēmuma inženieri riepu izgatavošanas procesā savu uzmanību veltīja vadāmības rādītāju uzlabošanai, nodilumizturībai un drošībai. Lieliska vadāmība tiek sasniegta pateicoties protektora unikālajam zīmējuma dizainam, kas izgatavots ar mērķi uzlabot stabilitāti uz ceļa un samazināt trokšņu līmeni.

Pateicoties dažādu inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai Nexen N' blue HD riepu izveidē un ražošanā, tai skaitā Silica komponentes izmantošanai, jaunajām riepām piemīt neliels svars un zema rites pretestība, kas sola degvielas patēriņa samazināšanos.

 

Galvenās protektora iezīmes.

 

1. Teicama taisnvirziena stabilitāte
Trīs nepārtrauktas centrālās ribas nodrošina virziena stabilitāti pie lieliem ātrumiem.
  4. Zems trokšņu līmenis
Ar datortehnikas palīdzību optimizētais 5 veidu bloku neregulārais izvietojums samazina protektora radīto trokšņu līmeni un transportlīdzekļa vibrācijas, nodrošinot mierīgu braucienu.
2. Efektīva ūdens novadīšana
Ar datortehnikas palīdzību izveidotās četras garenās rievas un viegli izliektās sānu rievas, nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu un noturību pret akvaplanēšanu.
  5. Teicama, dinamiska stabilitāte uz mitra ceļa seguma
Sānu kanāli, kas nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu, uzlabo dinamisku stabilitāti uz mitra ceļa seguma.
3. Ilgs protektora kalpošanas mūžs
Protektora zīmējums ar dubultajiem iegriezumiem optimizē bloku cietību un palielina protektora kalpošanas mūža garumu..
  6. Augsta efektivitāte līkumos
Ribas viscaur plecu zonās, kas nodrošina vienmērīgi sadalītu slodzi, uzlabo precizitāti līkumos un jebkuru trajektoriju izbraukšanas efektivitāti.
1653155819