PIRELLI CINTURATO P1 VERDE

 

Cinturato P1 ir mūsdienīga radiālā riepa, kas adresēta maziem, veikliem pilsētas automobiļiem ekspluatācijai vasaras sezonā. Cinturato P1 Eco izstrādāts īpaši kluss protektors ar trim garenrievām, kas izvietojas starp lameļotiem protektora blokiem. 

 

Lai samazinātu riepas skaņu, kā arī auto degvielas patēriņu, Cinturato P1 protektora bloki veidoti neregulāri. Riepas plecu daļā ir izteikti cieti sānu bloki, kas nepieciešami labākai vadāmībai un riepas noturībai pret sānslīdi. Lai mazinātu riepas radīto troksni, protektora vidusdaļas bloki ir savstarpēji nesimetriski, ar dažādu lameļojuma dziļumu un lameļu slīpumu. Trīs plati ūdens novadīšanas kanāli ne tikai atdala riepas  protektoru rindas, bet arī efektīvi veic savu galveno funkciju- ātri un rezultatīvi savāc un novada ūdeni no riepas pēdas – saskares laukuma ar ceļu.

Šāds risinājums nepieciešams, lai pēc iespējas efektīvāk veiktu ūdens drenāžu no riepas saķeres laukuma ar ceļu, tā novēršot akvaplanēšanas risku. Protektora inovatīvais dizains nodrošina lielisku saķeri un paaugstinātu nodilumizturību. Augsto ekoloģiskuma indeksu Pirelli Cinturato P1 Eco ieguva degviela zemā patēriņa un pazemināta riepu trokšņa dēļ.

EKSPLUATĀCIJAS RAKSTURLIELUMU TABULA
Efektivitāte uz sausa ceļu seguma 4
Efektivitāte uz mitra ceļu seguma 4
Nobraukums 4
Komforts  5

 

1685557609