Pirelli Cinturato P7 Blue

 

 

Pirelli Cinturato P7 Blue – pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”*.

Cinturato P7 Blue raksturīpašības

• Ievērojami uzlabojumi drošībā un degvielas ekonomijā.

• Mazāka rites pretestība.

• Daudz īsāks bremzēšanas ceļš

Nozīmīgas izmaiņas skāra asimetrisko protektora zīmējumu riepas plecu daļā, kas nodrošina augstu braukšanas drošību. Tāpat jauno riepu raksturo daudz mazāka rites pretestības un īsāks bremzēšanas ceļš. Cinturato P7 Blue bremzēšanas ceļš uz mitra ceļu seguma, salīdzinot ar “B” kategorijas riepām, ir samazināts par 2.6 metriem, bet rites pretestība samazināta par 23%, salīdzinot ar “C” kategorijas riepām, kas nodrošina degvielas patēriņu samazinājumu par 10 %.

Cinturato P7 Blue plašākai publikai tika prezentētas 2012. gada jūnijā un ir pirmās riepas pasaulē, kas ieguvušas visaugstāko drošības un degvielas ekonomijas vērtējumu „AA”, kas no 2012. gada novembra kļuva par obligātu jauno riepu marķēšanas sistēmu Eiropas Savienības teritorijā. 

Tas ir jauns solis Pirelli Cinturato riepu līnijas vēsturē, kura nemitīgi attīstās kopš 1987. gada, atspoguļojot jaunākos progresa sasniegumus automobiļu riepu jomā. Protams, to ir veicinājusi uzņēmuma Pirelli inovāciju politika, kas nozīmē, ka ik gadu izpētē tiek ieguldīti apmēram 3% no uzņēmuma gada apgrozījuma (aptuveni 150 milj. eiro). 

Šīm riepām piemīt visi to priekšteču veiktspējas raksturlielumi, kā arī ievērojami uzlabojumi divos svarīgos parametros: drošībā un degvielas ekonomijā.

 

1601097972